Noteikumi un nosacījumi

Vispārēji noteikumi

Lūdzam Jūs uzmanīgi izlasīt šos noteikumus pirms preces iegādāšanās internetveikalā fragrance.lv. Jūs piekrītat šiem noteikumiem, piekļūstot fragrance.lv mājas lapai. Noteikumi un nosacījumi ir izstrādāti atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai. SIA Fragrances nav atbildīga par jebkādu tiešu vai netiešu zaudējumu rašanos saistībā ar uzņēmējdarbību, biznesa peļņu vai nemateriālo labumu, ko var izraisīt fragrance.lv mājas lapas lietošana. SIA Fragrances nav atbildīga par saistību neizpildīšanu vai izpildes termiņa pagarināšanu, ja to izraisīja notikumi ārpus mūsu kontroles.

Pasūtīšana

Jūs interesējošus produktus, kuri ir pieejami mūsu mājas lapā, Jūs varat iegādāties noklikšķinot uz preci. Tad Jums būs jāaizpilda pasūtīšanas forma ar iespēju pārbaudīt un izlabot iespējamas ievades kļūdas pasūtījuma detaļās un apstiprināt pasūtijumu, noklikšķinot pogu –  “Ielikt grozā“. Pēc pasūtījuma noformēšanas uz Jūsu norādīto e-pasta adresi Jūs saņemsiet no mums rēķinu ar Jūsu pasūtījuma numuru un kopsummu. Pasūtījums ir pieņemts un līgums mūsu starpā skaitās noslēgts tikai tajā brīdī, kad Jūs esat saņēmuši no mums e-pastu ar apstiprinājumu par pasūtītas preces nosūtīšanu.
Iespējams mēs nevarēsim apstrādāt Jūsu pasūtījumu, ja pastāvēs jebkāda problēma ar Jūsu bankas maksājuma autorizāciju vai kredītkartes/debetkartes maksājuma autorizāciju, vai arī Jūsu pasūtītā prece nav noliktavā.

Preces attēls un apraksts

Precēm var būt dažas atšķirības formā, krāsā, iepakošanā vai dizainā, kā arī attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā. Preču aprakstiem ir informatīva nozīme, parametros vai komplektācijās var būt ražotāju noteiktas izmaiņas vai modifikācijas. Ja Jums ir jautājums par preci lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com norādot preces nosaukumu.

Cena un apmaksa

Visas cenas internetveikalā ir norādītas par vienu preces vienību, un ieklauj sevī visas akcijas, īpašos piedāvājumus un PVN 21%, bet neiekļauj piegādes pakalpojuma izmaksas. Kad Jūs esat izvēlējies piegādes pakalpojuma veidu no pieejamajām iespējām, piegādes pakalpojuma maksa tiks pievienota pie kopējās pasūtījuma summas.
Cenas var mainīties jebkurā brīdī, bet izmaiņas neietekmēs tos pasūtījumus, kuri ir jau apstiprināti.
Pasūtījums nevar būt apstrādāts, kamēr tas nav apmaksāts pilnā apmērā. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs uz norādīto e-pasta adresi saņemsiet rēķinu ar visu nepieciešamo informāciju pasūtījuma apmaksas veikšanai ar pārskaitījumu. Veicot rēķina apmaksu lūdzam norādīt Jūsu pasūtījuma numuru maksājuma mērķī.

Piegāde

Pašlaik mēs varam piedāvāt preču piegādi tikai Latvijas Republikas teritorijā. Mēs piedāvājam trīs veidu piegādes: standarta piegāde (pakomāts), kurjerpasta piegāde Rīgā, preces izņemšana uz vietas. Piegādes veidu Jūs varat izvēlēties pasūtījuma noformēšanas brīdī. Uzmanību, ja Jūs izvēlējāties Standarta piegādi, lūdzu, norādiet piezīmēs pie pasūtījuma sev ērtāko tirdzniecības centru pasūtījuma saņemšanai.

Visas pasūtītās preces viena pasūtījuma ietvaros Jūs saņemsiet uz vienu piegādes adresi, kura ir norādīta pasūtījuma noformēšanas brīdī. Mēs nevaram piegādāt preces no viena pasūtījuma uz vairākām adresēm, un mēs neesam atbildīgi par pasūtīto preču jebkādu papildu vešanu vai izvietošanu.

Preču apmaksa

Lūdzu izlasiet zemāk doto informāciju par pasūtījuma apmaksas veikšanas procesu:
1. Uz Jūsu norādīto e-pasta adresi mēs nosūtīsim rēķinu ar visu nepieciešamo informāciju Jūsu pasūtījuma apmaksai. Ja Jūs nesaņēmāt rēķinu, lūdzam uzmanīgi pārbaudīt Jūsu e-pasta spama sadaļu, kā arī norādītās e-pasta adreses pareizību.
2. Pēc rēķina saņemšanas, lūdzam apmaksāt to ar bankas pārskaitījumu uz rēķinā norādītiem rekvizītiem 1 darba dienas laikā. Ja pasūtījums nav apmaksāts dotajā laikā, tas tiks anulēts.
3. Pēc maksājuma saņemšanas mūsu bankas kontā, mēs nosūtīsim Jūsu pasūtījumu atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

Neskaidrību gadījumā mēs labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem. Lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com

Informācija par preču piegādi no internetveikala fragarnce.lv

Piegāde Latvijā

Piegāde ar Omniva – piemērota tad, ja nevēlaties gaidīt kurjeru konkrētā laikā, vienkārši izvēlaties šo piegādes veidu un norādiet, kurš tirdzniecības centrs no piedāvātajiem Jums ir visērtākais. Kā saņemt sūtījumu: Kad prece tiks piegādāta Jūsu izvēlētajā tirdzniecības centra terminālī, Jūs saņemsiet īsziņu uz savu tālruni. Pēc īsziņas saņemšanas dodieties uz Omniva pakomātu. Ievadiet īsziņā seņemto kodu un izņemiet sūtījumu no atvērtā skapīša. Sūtījums ir jāizņem divu dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Kurjera piegāde Rīgā – piemērota tad, ja vēlaties preci saņemt savās mājās. Preces piegādes dienā kurjers piezvanīs un informēs Jūs par pasūtījuma piegādes laiku. Pirms preces pieņemšanas vizuāli novērtējiet preces iepakojumu kurjera klātbūtnē!

Izņemšana uz vietas – preci var izņemt uz vietas, laiku iepriekš saskaņojot pa tālruni 26667930.

Neskaidrību gadījumā, lūdzu, zvaniet vai rakstiet mums uz e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com

Risks un īpašumtiesības

Attiecībā uz nopirktām precēm atbildība pāriet pie Jums preču piegādes brīdī un pēc šī brīža mēs neuzņemamies nekādu atbildību par preču bojājumu, nozaudēšanu vai iznīcināšanu, izņemot gadījumus, ja prece ir piegādāta jau bojātā veidā vai ir kļūdaini, vai nepareizi piegādāta.

Pasūtījuma atcelšana, preces atgriešana un atmaksa

Atteikuma tiesības

Prece jāatgriež 14 dienu laikā.

Preču atgriešanas vai apmaiņas transporta izdevumus sedz Pircējs.

Ja Jūs vēlaties atgriezt preci, lūdzam nekavējoties sazināties ar mums pa e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com, iekļaujot ziņojumā pasūtījuma numuru, vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, preces kodu(s), kuru vēlaties atgriezt, kā arī lūdzam norādīt atgriešanas iemeslu un vai Jūs vēlētos preces vertības kompensāciju vai tās apmaiņu.

Saskaņā ar PTAL 12.panta 6. daļu, patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota jeb izmantota (bez parfīma un citām smaržām, bez kosmētikas un cigarešu plankumiem, izrautiem diegiem utt…), oriģinālā noslēgtā iesaiņojumā un tādā pašā stāvoklī, kādā Jūs to saņēmāt. Sūtot preci atpakaļ pārdevējam, ir nepieciešams pievienot visus dokumentus, kas apliecina preču saņemšanu (rēķinu, pasta kvīti u.c.). Rēķina apakšā, lūdzu, pierakstiet preces atgriešanas iemeslu.

Lūdzam ievērot to, ka SIA „Fragrances” ir tiesības nepieņemt atgriežamo preci, ja tā tika lietota un / vai bojāta un, ja tai nav oriģinālā iepakojuma vai tas ir būtiski bojāts, vai prece ir citādi zaudējusi savu sākotnējo izskatu.

Ar preces lietošanas uzsākšanu pircējs apliecina, ka prece atbilst pasūtījumam un atpakaļ pieņemšanai netiek pakļauta..

Ja visi atteikuma tiesību noteikumi tiks ievēroti, nauda par atgrieztu preci, izņemot piegādes izmaksas, tiks ieskaitīta bankas kontā no kura tika saņemta samaksa par pasūtījumu 30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā, skaitot no preces saņemšanas brīža atpakaļ. Ja Jums ir kādi jautājumi par preces atgriešanu vai apmaiņu, lūdzam sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu pa e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com.
SIA “Fragrance” nesaglabā noslēgto pirkuma līgumu kopijas.

Autortiesības

Visas redakcijas, izkārtojuma, attēlu, dizainu un koncepcijas autortiesības šajā internetlapā piedēr SIA Fragrance un jebkāda to kopēšana vai cita neatļauta izmantošana tiks uzskatīta par mūsu tiesību pārkāpumu, un dos mums tiesības uz juridisku apsūdzību. Preču zīmes, autortiesības, uzņēmumu nosaukumi, preču nosaukumi un zīmoli, kas ir saistīti ar parādītajām precēm šajā mājas lapā, pieder to attiecīgiem īpašniekiem.