Privātuma politika

Privātuma Politika

SIA “Fragrances” pievērš lielu nozīmi savu klientu privātumam. Šīs politikas ietvaros mēs veicam detalizētos pasākumus, lai saglabātu drošībā Jūsu privātumu apmeklējot mūsu mājaslapu vai sazinoties ar mums. Konfidencialitātes politikā mēs aprakstam kā tiek glabāta vai citādi izmantota Jūsu personiskā informācija.

1. Informācijas apkopošana

1.1 Informācija, kuru sniedz lietotāji, sazinoties ar mums.

1.2 Dati, kuri ir sniegti, aizpildot dažādas formas mūsu mājaslapā, piemēram, reģistrācija vai pirkšana.

2. Jūsu informācija un kā tā tiek izmantota

Mēs apkopojam un uzglabājam datus, lai varētu piedāvāt Jums populārākos produktus. Zemāk ir minēti nolūki, kā mēs varam izmantot Jūsu informāciju:

2.1 Jebkurā laikā, kad Jūs pieprasat informāciju no mums, izmantojot formu vai citas elektroniskās datu pārraides iespējas, mums ir iespēja izmantot Jūsu informāciju, lai izpildītu šo lūgumu attiecībā uz mūsu produktiem. Arī mēs varam sazināties ar Jums par citiem iespējami Jūs interesējošiem produktiem, ja ir saņemta Jūsu piekrišana.

2.2 Saistības, kuras rodas no noslēgtajiem mūsu starpā līgumiem var prasīt Jūsu kontaktinformāciju vai cita veida informāciju.

2.3 Mums ir tiesības paziņot Jums par izmaiņām mūsu mājas lapā, par produktiem, kas varētu ietekmēt mūsu sniegtos pakalpojumus.

3. Personas datu uzglabāšana

3.1 Kad Jūs noklikšķiniet apstiprināt maksājumu, personisko informāciju vai citu elektronisko datu sakaru, Jūs piekrītat dotās informācijas nodošanai glabāšanai un apstrādei. Mēs veiksim visus nepieciešamos drošības pasākumus, saskaņā ar doto konfidencialitātes politiku.

3.2 Jūsu sniegtā informācija tiek uzglabāta uz mūsu drošiem serveriem.

3.3 Diemžēl datu pārraides drošums internetā nekad nevar būt garantēts. Nav iespējams pilnīgi garantēt Jūsu elektronisko datu un citu datu pārraides drošību. Tādēļ Jūs paši uzņematies šo risku, ja Jūs izvēlaties pārraidīt datus. Kad Jums ir piedāvāts, Jūs varat izveidot paroli, bet tikai Jūs esat atbildīgi par tas konfidenciālitāti.

4.Trešo personu saites

Iespējams Jūs atradīsiet saites uz mūsu vietni, kas pieder trešajām personām. Šīm mājas lapām ir sava konfidencialitātes politika, kurai Jūs piekrītat, izmantojot šī veida saites uz mūsu vietni. Jums ir nepieciešams izlasīt šo trešo personu konfidencialitātes politiku. Mēs nepieņemam jebkādas pretenzijas un neuzņemamies atbildību par šīm jebkura veida politikām vai saitēm, jo mēs nekādā veidā nekontrolējam trešo personu vietnes.

5.Sazināšanās ar mums

Mēs augsti vērtējam jebkurus Jūsu jautājumus, lūgumus vai komentārus, kuri Jums var rasties par šo konfidencialitātes politiku. Lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu info.fragrance.lv@gmail.com